Bude to změna k lepšímu?

Bude to změna k lepšímu? Foto: Super.cz/Hermína/GiSant Clinic

Konečně nebude vypadat jako čarodějnice z Arabely? Silikonová Eva z VyVolených chtěla nos jako filmová hvězda, ale neuspěla

21. srpna 2014 11:53

Po silikonových implantátech se Eva Feuereislová (28) opět rozhodla přiblížit k ideálu ženské krásy a nechá plastické chirurgy vylepšit to, co příroda nezvládla úplně na jedničku. Její sen přiblížit se skutečné celebritě se ovšem neuskuteční.

Eva si opět udělá výlet do Karlových Varů, odkud si kromě zážitků z kolonády a filmového festivalu přivezla i větší prsa. Po přifouknutí hrudníku dojde na její nos, který by se měl naopak zmenšit.

„Vždycky jsem chtěla o trochu menší nos. Ještě k tomu tvaru podobajícímu se myšímu čumáčku jsem si pár let zpátky naštípla při pádu na snowboardu kost, takže ho mám trošku křivý. Dost lidí říká, že vypadám jako čarodějnice z Arabely, tak teď se to konečně opraví,“ řekla před zákrokem Feuereislová, která už brzy upadne do narkózy.

Původně si od plastiky slibovala, že bude vypadat jako filmová hvězda, a na kliniku dorazila s fotkami Emmy Watson (28). Lékař ji ale od tohoto naivního nápadu odradil, a výsledek tak bude pro ni samotnou překvapením. 

Adam Chromý , Super.cz