Josef Rychtář a Domenico Martucci

Josef Rychtář a Domenico Martucci Foto: Petr Veselý, Facebook D. Martucciho

Mobil na čele Rychtáře se stal hitem: Mrkněte, jak se mu fotkou vysmál nenáviděný Ital

Zatímco loni bylo největším letním hitem focení se "na Džambulku" (podle slavné fotky z italské pláže), letos, zdá se, bude v kurzu snímek á la Josef Rychtář (63). Super.cz nedávno uveřejnil fotografii, na níž vdovec spí spánkem spravedlivých a na čele mu přitom odpočívá mobilní telefon. Jeho sok Domenico Martucci (45) se rozhodl do něj rýpnout a udělal kopii snímku!

„Prý, že je to módní fotka,“ napsal si na svou sociální síť posměšně Domenico. Ti dva se nemají v lásce od doby, kdy před třemi lety Iveta Bartošová (✝48) měla po rozchodu s Italem a následné hospitalizaci v nemocnici odjet s Martuccim relaxovat do Itálie. Místo toho se jí ale ujal Josef Rychtář a ve finále došlo u něj a Ivety i k vzplanutí téměř nehynoucí lásky. A od loňského léta, kdy od Rychtáře zpěvačka prchla s milencem Zdeňkem Macurou na jih Evropy, Martucci tvrdí, že říčanský podnikatel nebohou pěnici týral.

Spolu s Macurou uspořádali demonstraci, podali asi pětinu všech trestních oznámení evidovaných po celém území České republiky a hojně si dopisují nejrůznější urážky (tedy hlavně ze strany Josefa Rychtáře jich padá hodně). Není tedy divu, že jak dostal Martucci příležitost, do svého neoblíbeného bezpečáka si rýpl. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků