Chantal Poullain s půvabnou neteří

Chantal Poullain s půvabnou neteří Herminapress

Nestárnoucí Chantal Poullain se pochlubila krásnou neteří: Je stejně šmrncovní jako ona

Herečka Chantal Poullain (57) tráví léto sice pracovně, protože má celkem čtyřicet představení na letní scéně pražského Divadla Ungelt, ale povinnosti jí momentálně trochu zpříjemňuje její neteř Magali, která za ní přijela z Francie na návštěvu.

Magali je sochařka, a protože připravuje výstavu svých soch, je v Praze jen na týden. Jednu sochu vyrábí dokonce i Chantal. K práci v ateliéru se ale v nabitém programu dostává jen těžko.

„Nejde pracovat celý den v ateliéru a večer jít hrát představení, já se potřebuji soustředit na jednu věc. V divadle toho mám hrozně moc, na repertoáru byly Kurtizány, teď hrajeme představení Sklenice vody, takže jsem volno ještě neměla. Už se těším, až vyrazím za rodinou do Francie. Bude to ale jen na deset dní, pak se zase musím vrátit, i když kvůli příjemné záležitosti. Už třetím rokem jsem totiž královnou vinobraní v Mikulově, kde je vždy úžasná atmosféra, jezdíme na koních a je to celkově moc příjemná záležitost,“ těší se Chantal.

A protože si jako každá žena ráda dělá radost, a navíc se za své pracovní nasazení rozhodla odměnit, vyrazila i s Magali do největšího hodinářství ve střední Evropě, které má na dosah svého pražského bytu, aby si vybrala pěkný šperk. Právě za něj totiž herečka hodinky považuje.

„Hodinky nejsou jen praktickou věcí, ale jsou i šperkem. Sice je nosím málokdy, ale když už se mi nějaké líbí, jsou to pánské. Ty mě vždy fascinovaly, protože jsou velké. Hned mi padly do oka takové retro hodinky s velkým ciferníkem. Retro styl mám totiž moc ráda. Neteři se líbily také proto, že jsou originální,“ uzavřela Chantal. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků