Kourtney poměřovala bříško s matkou Kris Jenner.

Kourtney poměřovala bříško s matkou Kris Jenner. Profimedia.cz

Takhle se rozmnožuje ostře sledovaná rodinka: Slavná dcera poměřila odhalené těhotenské bříško se svou nestárnoucí matkou

Klan Kardashianových se rozšiřuje závratným tempem a po Kim (33) se k porodu chystá i její starší sestra Kourtney (35). Ve slávychtivé rodince tak bude opět veselo.

Kim, která nyní používá příjmení West po manželovi, je pro sestry velkým vzorem. Houfně se tak ženou do médií i na módní mola a snaží se také dostat na výsluní. Odhalování je tak pro ně víceméně povinností.

Kourtney je už dvojnásobnou matkou, se Scottem Disickem má čtyřletého Masona a tříletou Penelope. Příchod třetího potomka je na spadnutí a Kourtney chce nastávajícím mateřstvím zvýšit svou popularitu.

Na internetu se tak pochlubila aktem s těhotenským bříškem, který dala do spojitosti se svou matkou Kris Jenner v době očekávání. Ta je zasloužilou rodičkou, protože na svět kromě Kim a Kourtney přivedla i jejich sestry Kimberly (33), Khloé (30), Kendall (18) a Kylie (16) a bratra Roberta (24). Ani po tolika těhotenstvích se ovšem Kris Jenner nebojí ukázat v bikinách. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků