Sandra Nováková mění profesi Super.cz

Kvůli milenci změnila profesi: Kráska z Ordinace dala seriálům jako herečka sbohem

Tak tohle dokáže jenom láska. Populární herečka Sandra Nováková (40) změnila kvůli svému novému partnerovi, režisérovi Vojtěchovi Moravcovi, profesi. Místo toho, aby zářila v novém seriálu Vinaři, který bude uvádět TV Prima, před kamerou, přesídlila na druhou stranu a má na starosti produkci a public relation. Co se proboha stalo?

"Ve Vinařích jsem měla jen malou, epizodní roli. Ale to bychom se s přítelem, který je režíruje, neviděli půl roku. Tak jsem si vyškemrala tohle místo a mám na starosti product placement a to, aby herci dávali médiím rozhovory, což sama nemám moc ráda," svěřila nám Sandra, která je až po uši zamilovaná a na Moravu, kde se točí, se prakticky nastěhovala i se svým psem.

A co ostatní seriály? Slyšeli jsme totiž, že se do děje Ordinace v růžové zahradě opět vrací její postava. "To je pravda, koncem srpna se začíná zase točit a moje postava se vrací uzdravená. Ale její dějová linka pomalu a už opravdu definitivně končí," přiznala herečka, která se objeví i v seriálu Neviditelní na České televizi. "Ale tam už jsem taky dotočila," uzavřela s tím, že se tedy zatím bude věnovat produkční práci, než přijde něco nového. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků