Levné pleny i bez nižšího DPH!

13. srpna 2014 9:30 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Za posledních deset let sazby daně z přidané hodnoty pouze stoupaly, ale to se brzy stane minulostí. Od ledna 2015 by se měla snížit sazba DPH z 15% na 10% na léky, knihy a nenahraditelnou dětskou výživu. Plen, které patří k nejdražším položkám v rodinném rozpočtu, se bohužel toto snížení netýká. Avšak Feedo nabízí rodičům, jak nakoupit chytře, levně a přitom neztratit na kvalitě!
Posloucháme maminky a plníme jejich přání

Posloucháme maminky a plníme jejich přání

V dnešním hektické době spousta maminek na mateřské dovolené pracuje, a tudíž nemají čas na praní látkových plen. Což nám potvrdil i zákaznický průzkum, že až 65% rodičů se vyslovilo, že nechce kupovat látkové pleny, aby ušetřili peníze. To co chtějí, je ušetřit čas a nakoupit kvalitní jednorázové plenky za výhodnější ceny. Exkluzivně jen na Feedo.cz pořídíte všechny druhy a velikosti plenek a vlhčených ubrousků značky Pampers se speciální slevou. Takto vás jedna plenka vyjde již od 4,06 Kč!

Více
nyní na www.feedo.cz
Rozdáváme 10.300 dárků s poštovným ZDARMA!

Rozdáváme 10.300 dárků s poštovným ZDARMA!

Nakupte pleny, kojeneckou výživu a kojenecké potřeby a získejte krásné dárky jako je např. kosmetická kazeta Dove či dárky značky Tescoma k nákupu zcela zdarma a zároveň máte i poštovné zdarma při nákupu nad 399 Kč. Neváhejte už ani chvíli a využijte tuto skvělou příležitost jak ušetřit. Akce trvá jen do 17. 8. 2014!

Koupit
nyní na www.feedo.cz
Usnadňujeme život maminkám!

Usnadňujeme život maminkám!

Chcete se více věnovat své rodině? Přestaňte běhat z obchodu do obchodu, nečekejte ve frontách v supermarketech a nehoňte se za nejlevnějším dětským zbožím. Už nemusíte neplýtvat energií a drahocenným časem, nakupte všechny dětské potřeby na Feedo.cz výhodně, rychle a online!

Více
nyní na www.feedo.cz
Zadeček jako v bavlnce s plenami Pampers!

Zadeček jako v bavlnce s plenami Pampers!

Maminky a jejich děti po celém světě si plenky Pampers zamilovali. Jejich kvalitní zpracování je pro miminko zárukou suchého zadečku a dokonalého pohodlí. Zaregistrujte se na Feedo.cz do výhodného Pampers Premium Programu a dopřejte tak svému miminku to nejlepší. Členové programu až půl roku nakupují plenky Pampers za speciální prémiové ceny!

Více
nyní na www.feedo.cz