Maroko, Tunisko či Egypt? Užijte si malou exotiku za výborné ceny

7. srpna 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Země jiných kultur, které jsou na dosah Evropy a navíc za přijatelnou cenu. Právě proto jsou státy jako Tunisko, Egypt či Maroko oblíbenými destinacemi českých turistů. Nabízí zábavu, pohled do odlišné kultury a zároveň dostupný luxus 4* hotelů s All Inclusive službami. Prodejní portál Dovolena.cz poskytuje výběr z nabídek více než 350 CK. Podívejte se na její tipy na zájezdy do těchto destinací.
REZERVUJ – Djerba Castille ****, Tunisko

REZERVUJ – Djerba Castille ****, Tunisko

Hotel postavený jako starý středověký hrad se nachází v klidném prostředí jedné z nejkrásnějších pláží Djerby. V tomto palmovém ráji si přijdou na své rodiny s dětmi i milovníci dovolené, strávené v příjemném prostředí. Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Kromě běžných sportovních aktivit si na své přijdou hlavně aktivní hráči golfu. Hřiště (3x9 jamek) leží jen 10 km od hotelu.

Objednat
nyní na Dovolena.cz za 13 150 Kč včetně DPH
REZERVUJ – Dreams Beach Resort *****, Egypt

REZERVUJ – Dreams Beach Resort *****, Egypt

Krásný luxusní hotel s obrovským vyžitím v egyptském letovisku Marsa Alam je protkán řadou bazénů a vodních ploch. Je možné si zacvičit ve fitness centru, aerobik či absolvovat kurz tance. Písčito-oblázková hotelová pláž leží přímo u hotelu a má vstup do moře s korálovým podložím. Hotel s rodinnou atmosférou má několik restaurací a barů, nákupní galerii, minimarket, kadeřnictví a diskotéku.

Objednat
nyní na Dovolena.cz za 12 790 Kč včetně DPH
REZERVUJ – Drita ****, Turecko

REZERVUJ – Drita ****, Turecko

Velmi příjemný turecký hotel se skvělými recenzemi leží v turistickém letovisku Alanya, jen padesát metrů od hotelu. Svým klientům nabízí několik restaurací a barů, včetně toho u bazénu a na pláži. Písčito - oblázková pláž je jen 50 metrů od hotelu, přístup k ní je podchodem pod silnicí přímo ze zahrady resortu. Návštěvníci si užijí animační programy, řadu sportovních možností, turecké lázně i například Spa centrum.

Objednat
nyní na Dovolena.cz za 15 690 Kč včetně DPH
REZERVUJ – Hotel Framissima Les Dunes D'or ****, Maroko

REZERVUJ – Hotel Framissima Les Dunes D'or ****, Maroko

Hotel s přátelskou atmosférou leží u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v centru letoviska Agadir. Je vhodný i pro lidi, kteří rádi tráví svou dovolenou aktivně. Hotel má Blue Club, který klientům nabízí bohatý program s českými animátory. Hosté využívají také širokou škálu sportovního vyžití a nedaleko resortu se nachází 27 jamkové golfové hřiště Golf les Dunes.

Objednat
nyní na Dovolena.cz za 15 990 Kč včetně DPH