David Škach se z Lunetiků změnil nejvíc..

David Škach se z Lunetiků změnil nejvíc.. Foto: Super.cz/facebook Lunetic

Fešák z Lunetiků se změnil k nepoznání: Z někdejšího idolu dívčích srdcí je dnes nenápadný muž s prořídlou kšticí

6. srpna 2014 9:49

Kluci z nejslavnější české chlapecké kapely Lunetic zdobili v devadesátých letech stěny nejednoho dívčího pokojíčku. Od té doby, co Lunetici vyprodávali jeden koncert za druhým, už uplynulo moře času, a tak byste některé členy na ulici jen stěží poznali.

K největším fešákům této oblíbené kapely tehdy patřil i David Škach, jehož sex-appealu podlehla řada fanynek. Poté, co se kapela před pár lety vrátila na koncertní pódia, patřil právě David k těm členům skupiny, kteří se změnili úplně nejvíc.

Nechal si narůst delší vlasy, ale ani tak po třicítce nezamaskoval notně prořídlou kštici. Přibývající léta zkrátka nezastavil, což mu ale nikterak neubralo na pěveckých schopnostech a chuti vystupovat s populárním boybandem.

A pokud si David přeje opět vypadat jako pořádný frajer, a nikoliv jako budoucí čtyřicátník, stačí, aby si na hlavu opět nasadil svého oblíbeného kulicha, a hned mu to sluší skoro jako v dobách největší slávy. Na svého kolegu Vaška Jelínka však nemá. Ten totiž z členů kapely vypadá suverénně nejlépe a dá se říct, že s věkem zraje jako víno. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků