Ne vždy se blonďatý účes vydaří...

Ne vždy se blonďatý účes vydaří... Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Hermína

Která dáma má do Barbie daleko? 8 českých celebrit, které se nabarvily na blond, a vypadaly příšerně

Známé ženy rády provokují okolí nejen atraktivními módními kreacemi, ale i častými vlasovými experimenty. Neexistuje snad žádná celebrita, která by nevyzkoušela skoro všechny barvy a délky vlasů.

A právě ty nejkřiklavější změny se pravidelně dostávaly do popředí zájmu veřejnosti. A pokud si zapřisáhlé brunetky či zrzky obarvily vlasy na blond, bylo hned o pozornost fotografů postaráno.

Ne každé slavné dámě ale blonďaté vlasy sluší, a tak se často jednalo o ojedinělý a krátkodobý hokus pokus o změnu a rychlý efekt, který po ostré kritice hodně brzy vystřídal návrat k osvědčeným barvám.

Některé dámy zkrátka jako Barbie nikdy vypadat nebudou a na hlavě se jim v kombinaci se špatně zvoleným sestřihem vytvořilo opravdové kadeřnické peklo.

S příšernými blonďatými účesy jsme už měli možnost vidět například zpěvačky Anetu Langerovou (34), Ilonu Csákovou (50) či Báru Basikovou (58). Moc dobře to ale nedopadlo ani s herečkami - světlé vlásky vůbec nesluší ani nerozlučné dvojce Aně Geislerové (45) a Tatianě Vilhelmové (42), Evě Jeníčkové a Jitce Čvančarové (43). Slavně nedopadl ani blond pokus u Ivany Gottové (45), která ovšem rozhodně dopadla lépe než se svým katastrofálním ombré účesem, kterým strašila na předávání hudebních Cen Anděl. 

Které slavná dáma dopadla podle vás s blonďatou image nejhůře?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků