Míša Maurerová, Victoria, Gábina Franková i Nikola Buranská dress code splnily na výbornou.

Míša Maurerová, Victoria, Gábina Franková i Nikola Buranská dress code splnily na výbornou. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová

Párty ve stylu Velký Gatsby: Podívejte, které české celebrity dělaly ostudu

Mezi pořadateli akcí se rozmohly tematické párty. A které téma už začíná být trošku obehraná písnička? Byli jsme letos už asi na páté párty ve stylu filmu Velký Gatsby. A i tentokrát to celebrity vzaly vážně a outfity vybíraly týdny dopředu. Jak tentokrát uspěly?

Šaty, kadeřník, šperky, klobouček nebo čelenka. Nad vším musely přítomné hvězdy přemýšlet. "Nechala jsem to na svém stylistovi. Ten mi vše připravil," prozradila Česká Miss Gabriela Franková (29). Skvělý servis měla i její kolegyně, třetí nejkrásnější Češka Nikola Buranská (30). "Také mám model od stylisty, o vlasy se postarali v salónu, který se o nás stará díky České Miss," doplnila Česká Miss Earth.

"Záležet jsem si dala. Přišlo by mi blbé jít na párty Velkého Gatsbyho třeba v džínách a keckách," prozradila zase herečka Michaela Maurerová. Dress code splnily i další dámy jako Klára Doležalová, zpěvačka Victoria, herečka Eva Čížkovská (57) a další. Podívejte se v naší galerii, komu se to povedlo, a kdo pohořel. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků