Malá misska Nikola Buranská na fotce z dětství

Malá misska Nikola Buranská na fotce z dětství Foto: archiv České Miss

Už jako malá cácora byla parádnice: Z frajerky v brýlích a podivných modelech tehdejší doby vyrostla sexy misska jižanského typu

Dívenka na fotce je letošní Česká Miss Earth Nikola Buranská, která v soutěži krásy uspěla nejen díky své nádherné postavě, ale i exotickým půvabům.

Jak je patrné z dětských fotek, už od malička se ráda parádila a nosila pěkné šatičky. V té době ale samozřejmě nebyl takový výběr dětského oblečení jako dnes, a tak některé modely malé Nikoly působí dnes hodně úsměvně.

Krásku jižanského typu po vítězství v soutěži zatím nepotkala missí nemoc a nadále žije s dlouholetým přítelem, prvoligovým fotbalistou Filipem Novákem. Ten se nemusí strachovat, že by snad jeho přítelkyně po úspěchu v Miss zanevřela na péči o své dokonalé sexy tělíčko.

„Chodím pravidelně cvičit, snažím se co nejvíc. Chodím běhat, pak ještě do tepelné kabiny. A samozřejmě se snažím jíst zdravě a pravidelně a pít hodně vody," řekla Super.cz nedávno misska, která bude české barvy hájit na světové soutěži krásy Miss Earth, kterou před dvěma lety vyhrála Tereza Fajksová, a tak má Nikola na co navazovat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků