Gabriela Partyšová musí kvůli Snídani s Novou vstávat ve čtyři. Super.cz

Nevyspalá Partyšová trpí: Chodí jako zombie, reaguje na světlo, opakuje zvuky

Když jsme se s Gabrielou Partyšovou (44) potkali, bylo to poprvé, co jsme měli možnost vidět, jak vypadá po vysílání Snídaně s Novou. Trochu se potácela, měla problém najít lidi. "Dneska to není ideální, nestihla jsem se ani na chvilku vyspat," svěřila nám.

Po otázce, jak se s novou prací sžívá, ji ale překvapivě většinou chválila. "Sžívám se hezky a dobře a nevadí mi to. Ono vlastně, když máte budík na čtvrtou a v šest vysíláte, vstáváte vlastně do hluboké noci, organismus ještě nic nevnímá a jste taková pomatená."

Je to tedy tak, že vlastně vůbec nemyslí, jen reaguje na světlo a opakuje zvuky jako zombie? "To ano. Do šesti žiju z podstaty a pak už ta práce do devíti uteče. Je tam plno zajímavých hostů, poprvé dělám pořad, který mi něco dává, něco si odnesu," míní.

"Je hezké, že je to live, je tam zvláštní atmosféra, nikdy to nenatrénujete, a když ho děláte, strašně moc se toho naučíte," pokračovala s tím, že se jí zatím nestalo, pokud jde o momenty překvapení, o něž nebývá v živém vysílání nouze, ani nic nepříjemného. "Ale jsem tam velmi krátce, určitě ještě nějaké epizodky budou," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků