Vítězky České Miss a jejich zadní partie

Vítězky České Miss a jejich zadní partie Michaela Feuereislová

Tohle jsou opravdu nejkrásnější dívky Česka? Při pohledu na jejich zadky a stehna ztratíte všechny komplexy

26. července 2014 12:40

Když vyšly na molo při březnovém finále soutěže Česká Miss, vypadaly skvěle. Není divu, krásky, které chtěly získat prestižní korunku, na sobě neúnavně makaly, držely se zdravého jídelníčku a měsíc pomalu nevylezly z posilovny.

Ovšem stačilo pár měsíců a zdá se, že veškerá snaha vešla vniveč. Když na sobě Gabriela Franková (24), Nikola Buranská (26) a Tereza Skoumalová (27) mají krásné šatičky a střevíčky na vysokých podpatcích, pořád vypadají nádherně. Ovšem my je zastihli na akci, kde tomu tak nebylo.

Dívky společně s finalisty soutěže Muž roku na jejich soustředění v Novém Městě nad Metují odchodily jednu módní přehlídku. Protože byli kluci bosi, botky musely odložit i ony, takže jim nemohly opticky zeštíhlit a protáhnout nožky.

Když se na mole objevily v mini kraťáscích, leckteré přihlížející dámy poznamenaly, že tak mladé holky, navíc vítězky soutěže krásy, by na sobě měly víc pracovat. "Vždyť mají stehna jako já a to jsem nebyla rok ve fitku," pronesla přítomná stylistka, které pomalu táhne třicítka, a mnoho dalších se při sledování třesoucích se stehýnek s počínající celulitidou připojilo. 

Saša Šeflová , Super.cz