Žena netušila, že v sobě nosí už tolik let vibrátor.

Žena netušila, že v sobě nosí už tolik let vibrátor. Profimedia.cz

Vtípek: Skotka chodila deset let s erotickou pomůckou v intimních partiích

Skotští gynekologové řešili bizarní případ mladé ženy, která deset roků chodila s dvanáct centimetrů dlouhým vibrátorem ve vagíně. A prý o tom vůbec netušila. Hračku jí tam vsunul partner, když jí bylo osmadvacet. A k lékařům přišla o deset let později s vážnými urogenitálními potížemi.

Když začala erotická pomůcka pronikat vaginální stěnou a ohrožovat močový měchýř, osmatřicetiletou ženu ze Skotska začaly trápit vážné zdravotní potíže. Lékaři při vyšetření předmět objevili. A pacientka si pak vzpomněla, že naposledy něco podobného používala před deseti roky s posledním sexuálním partnerem. Jenže byla prý tehdy velmi opilá, takže jí nedošlo, že pomůcka v ní zůstala.

„Pacientka trpěla vezikovaginální píštělí (fistulou) a obstruktivní uropatií,“ píší ošetřující lékaři, kteří o případu informovali své kolegy prostřednictvím odborného časopisu Sexual Medicine.

Vezikovaginální píštěl je neobvyklý průchod mezi močovým měchýřem a vagínou, jímž pak moč uniká do vagíny a z ní volně vytéká. Žena navíc trpěla poruchou ledvin kvůli moči, která se příliš zdržovala v močovém měchýři.

Lékaři při operaci odstranili erotickou pomůcku a zašili píštěl. Pacientka se prý rychle zotavila. 

Famous


Časová osa článků