Víte, kdo se do moře takhle nabalil?

Víte, kdo se do moře takhle nabalil? Profimedia.cz

Oscarová herečka se do moře pěkně zakuklila. Poznáváte jinak půvabnou blondýnku?

Kdo si pamatuje, komu letos připadl Oscar za hlavní ženský herecký výkon, bude hned doma... Ostatní budeme ještě chvíli napínat. Pětačtyřicetiletá rodačka z Melbourne vyrazila na dovolenou se svými třemi syny, které má s manželem Andrewem Uptonem. Zároveň je jednou ze šesti hereček v historii a první Australankou, která kdy získala Oscara v obou kategoriích - za výkon v hlavní i ve vedlejší roli. Nemůže to být nikdo jiný než Cate Blanchett...

Zakuklená kráska známá díky ztvárnění Královny Alžběty ve stejnojmenném snímku či z Talentovaného pana Ripleyho, Téměř dokonalého zločinu či Pána prstenů si k letní dovolené vybrala souostroví Vanautu v Oceánii, a byla tak výrazně originálnější než většina celebrit sjíždějících se do Mexika, Saint-Tropez či na Havaj. Jen místo neforemného plaveckého úboru určitě mohla zvolit zajímavější variantu plavek. Herečka si ale nejspíš chtěla chránit svou alabastrově světlou pleť.

Blanchett získala zmiňované Ceny Akademie v letech 2004 a 2013. První se dočkala za ztvárnění Katherine Hepburn ve snímku Martina Scorseseho Letec, druhou si pak vysloužila za emotivní výkon v dramatu Woodyho Allena Jasmíniny slzy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků