Princ George s rodiči na výstavě motýlů

Princ George s rodiči na výstavě motýlů Profimedia.cz

Nejmladší následník britského trůnu slaví rok! Podívejte se na nové rozkošné snímky malého George s rodiči

Královský palác se dnes nese v duchu oslav prvních narozenin nejobletovanějšího člena rodiny, malého prince George (5). K této příležitosti začátkem července nafotili s oslavencem jeho rodiče několik nových snímků. Rodinka je zachycena během návštěvy výstavy motýlů v londýnském Natural History Muzeu, která chlapce očividně nadchla.

Kouzelný je především snímek, na němž se George upřeně dívá na motýla, který přistál jeho tatínkovi Williamovi (37) na ruce a chce se jej dotknout. V tom mu ale prý Kate (37) musela zabránit, jelikož by to prý pro motýla nemuselo dobře dopadnout. „Je to takový malý surovec. Je docela zázrak, že motýl z toho vyvázl bez zranění,“ vtipně poznamenali princovi pyšní rodiče.

Slavnostní nálada se dnes jistě ponese celým Londýnem a místní se nejspíš opět budou chtít účastnit alespoň prostřednictvím mávání vlajkou a bujarého veselí v ulicích na počest budoucího následníka trůnu. Nejen Londýňané jsou přitom zvědaví, zda se zakládá na pravdě prohlášení kamarádky vévodkyně Kate o jejím údajném druhém těhotenství... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků