Ošklivka Kateřina Janečková dospěla: Z hrůzné dívky je elegantní dáma

29. listopadu 2010 16:00, České Budějovice

Herečka Kateřina Janečková (26), která se před dvěma lety proslavila účinkováním v primáckém seriálu Ošklivka Katka, si evidentně užívá časů, kdy může na večírky chodit ve své pravé podobě. V dobách natáčení se totiž všude povinně zjevovala pouze s huňatým obočím a v odpudivých brýlích. A jak je tomu dnes?

„Přišla jsem podpořit televizi Prima, je to přece stanice, která mě udělala!" prozradila nám Kateřina při svém příchodu na vánoční party komerčního kanálu. S sebou vyvedla do společnosti i svého vlasatého přítele, který si ji hlídal na každém kroku.

Snad právě proto se pak Janečková i se svým partnerem uklidila na jednu skleničku nepříliš tvrdého alkoholu do ústraní a hned poté zase zmizeli domů. Je však docela možné, že se herečka obávala i zatčení módní policií, protože i přesto, že o svůj zevnějšek evidentně dbá a chodí žensky upravená, byly přece jen její usedlé a nenápadité šaty lehce na pováženou.

Na večírku se dále objevila i půvabná moderátorka Gábina Partyšová s manželem Pepou Koktou, mistr etikety Ladislav Špaček se svou manželkou Evou nebo herec Lukáš Hejlík s blonďatou přítelkyní. A to bylo asi tak vše. Všichni totiž dleli v Brně na přímém přenosu finálového večera soutěže Česko Slovensko má talent, kde se prý pařilo až do brzkých ranních hodin.