Kim Kardashian s těhotnou kamarádkou Abbey Wilson

Kim Kardashian s těhotnou kamarádkou Abbey Wilson Profimedia.cz

Kim poslala zase něco pro dolňáky: Takhle nastavuje své pozadí vstříc slunci

18. července 2014 11:57

Kim Kardashian (37) si pro svou poslední dovolenou nevybrala příliš originální destinaci, ale celebrity nejspíš nejlépe vědí, proč se do Mexika tak rády vrací. A opalování se pouze v titěrném spodním díle od bikin slouží jako ideální prostředek ke sdílení na sociální sítě, co říkáte?

Blondýnkou v pozadí na snímku je Abbey Wilson, těhotná partnerka tvůrce seriálu Girls Gone Wild, kterým je Joe Francis (41). V pořadu se hledaly nejvíce sexy ženy v USA. Francis má v Mexiku vlastní dům s bazénem, kam si tu a tam pozve nějaké známé. Kim s Joem a šestadvacetiletou Abbey pojí dobré přátelství a pár samozřejmě nemohl chybět ani na její nedávné svatbě s Kanyem Westem. Novomanželé pak v jejich sídle strávili část svých líbánek.

Joe s Abbey očekávání dvojčat (dvou dívek) potvrdili v dubnu a zároveň uvedli, že zvolili možnost oplodnění ve zkumavce neboli proces IVF, který jim umožnil zvolit si pohlaví.

„Věřím, že lidé nakonec porozumí mé lásce, respektu a obdivu k ženám. Miluji je,“ uvedl Joe a jeho partnerka dodala: „Oba jsme chtěli holčičky a přáli jsme si, aby byly zdravé a bez genetických vad, proto jsme zvolili IVF.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz