Josef Rychtář na kolejích na archivním snímku

Josef Rychtář na kolejích na archivním snímku Michaela Feuereislová

Josef Rychtář zase skončil na kolejích: Chce se zabít?

Čím dál větší strach o život Josefa Rychtáře (63) mají jeho věrní poskoci! Zvukař Standa a jeho tiskový mluvka Petr Veselý ve středu opět našli zhrouceného vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) na kolejích, kde zpěvačka zemřela. „Bojím se, že tu sebevraždu fakt spáchá,“ tvrdí Veselý.

Rychtář měl kvůli vniknutí do prostoru kolejiště už v úterý opletačky s policií. Ani to ho neodradilo od opakování skutku. „Nechal doma klíče, mobil, všechno. Dům zůstal otevřený a Pepa nikde. Hledali jsme ho a našli až napodruhé. Nakonec se nějak vzpamatoval a šel s námi domů. Tvrdil, že si šel prohlédnout jen místo, kam jsme původně chtěli dát kříž. Ale připadá mi, že jako by na něj Iveta sebevraždou v den jeho narozenin přenesla něco zlého. Začíná mít stejné problémy jako ona,“ tvrdí Veselý.

Podařilo se nám dovolat i poskokovi Standovi. „Tohle bych nerad komentoval,“ sdělil nám pouze. Rychtář začal mít problémy poté, co byla uveřejněna zpráva, že v den smrti Ivety poslal na koleje umřít i svou exmanželku. Přes potvrzení od svědků to důrazně popřel a syna Pepu, který informace dal k dispozici tisku, aby bránil svou matku, strašlivě urazil a pomluvil. Že by ho teď dohnalo svědomí? 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků