Uhodnete, která známá dáma vyrostla z tohoto děvčátka?

Uhodnete, která známá dáma vyrostla z tohoto děvčátka? Foto: Archiv FTV Prima

Poznáte holčičku na fotce? Svlékla se ve filmu, manžel ji podváděl a nyní žije s o 12 let mladším mužem

Z děvčátka na fotce, které si hoví jednou v náručí maminky, podruhé babičky, vyrostla krásná česká herečka. S manželem, s nímž má dvě děti, se po letitém soužití rozešla ve zlém - nevěry nejsou pilířem manželství. Už víc než dva roky je však spokojená ve vztahu s o 12 let mladším mužem. Řeč je o Alici Bendové (45).

Alice má velmi ráda léto, a tak i fotografie z jejího dětství, na něž se můžete podívat v galerii, vznikly v tomto ročním období. Prázdniny jako malá trávívala po boku o pět let mladší sestry Andrey, se kterou si je, stejně jako s maminkou, blízká jako tehdy, na statku v jižních Čechách.

„Bylo nás šest vnoučat, docela slušná partička. Chodívali jsme se koupat k Otavě, rybařili tam, rádi jsme chodili i na houby nebo na maliny, ale taky do kravína. Legraci jsme si užili i s babičkou, maminkou mojí mamči. Na své dětství ráda vzpomínám a doufám, že na to své budou jednou stejně krásně vzpomínat i moje děti,“ svěřila Bendová, momentálně jedna z tváří nového seriálu Primy Svatby v Benátkách.

Alice není jen seriálovou herečkou (Bazén, Rodinná pouta, Letiště atd.), zahrála si i v několika filmech, například Duše jako kaviár, Sametoví vrazi nebo Báječná léta pod psa, kde Ondřeje Vetchého okouzlovala nejen roztomilým obličejem. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků