Tohel video je pro jedince se silným žaludkem. Super.cz

Jen pro silné žaludky! Byli jsme při tom, když Maxa podle svých slov prodělal mini obřízku

Málokdo by mu hádal jeho věk. Jednak se Martin Maxa (58) udržuje ve formě cvičením, a jak jsme toho byli svědky, tak na svém vzhledu nechává pracovat i profesionály. Zpěvák má za sebou redukci potních žláz pomocí botulotoxinu, nedávno absolvoval operaci očí, kdy si nechal implantovat oční čočky, a nyní absolvoval redukci očních víček.

„Jdu do toho poměrně s lehkým srdcem, protože tento zákrok mám už za sebou. Byl jsem na podobné operaci před čtrnácti lety,“ svěřil se Super.cz těsně před zákrokem zpěvák, kterému budou oproti předchozí operaci ještě vytahovat obočí pomocí speciálních háčků, které se připevní přímo na lebeční kost.

„Víčka odřezávám podle potřeby. Gravitaci neunikne nikdo,“ krčí rameny Maxa a jedním dechem dodává: „Někdo je na pokles víček náchylnější, někdo má zase lepší tvar nadočnicových oblouků, a tak ho to netrápí.“

„Já jsem se neomezoval před čtrnácti lety a nebudu to dělat ani teď. Spousta lidí si myslí, že se jedná o kdovíjakou invazivní operaci, ale ve skutečnosti je to jen taková miniaturní obřízka. Tenhle zákrok netrvá dlouho a člověk po týdnu jde vyndat jeden steh. Možná tam dojde k drobným otokům, ale nepředpokládám, že bych své děti strašil,“ říká Martin Maxa.

Po zhlédnutí naší reportáže si můžete udělat sami obrázek o tom, jak moc nenáročná byla operace Maxových horních víček. 

Jiří Čeladník Super.cz


Držitel čytř oscarových nominací se ukázal na filmové premiéře v Kalifornii.

Držitel čytř oscarových nominací se ukázal na filmové premiéře v Kalifornii. Profimedia.cz

Hvězda trháku Apollo 13 na filmové premiéře: Poznali byste dnes slavného herce?

Nejznámější rolí tohoto postaršího herce, režiséra, ale rovněž scenáristy je postava bývalého letového ředitele NASA Gena Kranze z dramatu Apollo 13, za kterou získal nominaci na Zlatý glóbus i na Oscara. Pamatovat si jej ale jistě budete i ze snímků Nepřítel před branami, Truman show, Hodiny či Skála. Exceloval rovněž v životopisném filmu Pollock, kde se zhostil jak hlavní role malíře Jacksona Pollocka, tak i režie. Už víte?

Eda Harrise, který je stále herecky velmi aktivní a jen za loňský rok si zahrál v šesti celovečerních filmech, bylo možno spatřit v úterý v Kalifornii na premiéře animovaného filmu od Disneyho Letadla 2: Hasiči a záchranáři.

Rodák z New Jersey letos oslaví 64. narozeniny. Na vrásky má tak plný nárok, ale návštěva u kadeřníka a holicí strojek by mu jen prospěly. Ocenila by to nejspíš i hercova manželka, herečka Amy Madigan, s níž má dvaadvacetiletou dceru Lily Dolores Harris. 

Dagmar Plecháčová Super.cz


Časová osa článků
Rozjařená zpěvačka chtěla potěšit vítězný tým ukázkou spodního prádla.

Rozjařená zpěvačka chtěla potěšit vítězný tým ukázkou spodního prádla. Profimedia.cz

Rihanna ukazovala vítěznému týmu z Německa za odměnu podprsenku

Vítězství Německa na mistrovství světa ve fotbale přihlížela v neděli odpoledne také zpěvačka Rihanna (31). Barbadoská rodačka po odpískání zápasu neskrývala nadšení a ukázala fotbalistům v bílých dresech podprsenku. Pak se k fotbalistům připojila a slavila s nimi do bílého rána.

Rihanna Němce podporovala na Twitteru a neskrývala, že si přeje, aby ve finále porazili Argentinu. Bílomodrý tým nakonec odešel s pláčem, zatímco zpěvačka a fanoušci Německa jančili nadšením celou neděli až do pondělního rána.

Rihanna se během zápasu na stadionu Maracanã fotila a snímky vyvěšovala na Twitteru. „Gratuluji mým německým klukům! Byl to nejimpozantnější zážitek mého života! Vy, chlapi, jste dokázali, že jsem hrdá na to, že jsem tu byla s vámi,“ napsala Rihanna na svém profilu zmíněné sociální sítě.

Zpěvačka se pak fotila s Gotzem i Klosem. 

Famous


Časová osa článků
Josef Rychtář na kolejích na archivním snímku

Josef Rychtář na kolejích na archivním snímku Michaela Feuereislová

Josef Rychtář zase skončil na kolejích: Chce se zabít?

Čím dál větší strach o život Josefa Rychtáře (61) mají jeho věrní poskoci! Zvukař Standa a jeho tiskový mluvka Petr Veselý ve středu opět našli zhrouceného vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) na kolejích, kde zpěvačka zemřela. „Bojím se, že tu sebevraždu fakt spáchá,“ tvrdí Veselý.

Rychtář měl kvůli vniknutí do prostoru kolejiště už v úterý opletačky s policií. Ani to ho neodradilo od opakování skutku. „Nechal doma klíče, mobil, všechno. Dům zůstal otevřený a Pepa nikde. Hledali jsme ho a našli až napodruhé. Nakonec se nějak vzpamatoval a šel s námi domů. Tvrdil, že si šel prohlédnout jen místo, kam jsme původně chtěli dát kříž. Ale připadá mi, že jako by na něj Iveta sebevraždou v den jeho narozenin přenesla něco zlého. Začíná mít stejné problémy jako ona,“ tvrdí Veselý.

Podařilo se nám dovolat i poskokovi Standovi. „Tohle bych nerad komentoval,“ sdělil nám pouze. Rychtář začal mít problémy poté, co byla uveřejněna zpráva, že v den smrti Ivety poslal na koleje umřít i svou exmanželku. Přes potvrzení od svědků to důrazně popřel a syna Pepu, který informace dal k dispozici tisku, aby bránil svou matku, strašlivě urazil a pomluvil. Že by ho teď dohnalo svědomí? 

David Zápal Super.cz


Časová osa článků
facinelli

facinelli Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Fešák z Twilight odhalil své mužné tělo: Ta kočka vedle není jeho milenka, ale dcera!

V hororově-romantické sáze Twilight sice zůstal ve stínu Roberta Pattinsona, ale přesto nemá nouzi o fanynky, které jsou ve věku jeho dcer. Robert Facinelli (40) patří k nejatraktivnějším hollywoodským čtyřicátníkům.

Ve Twilight si Robert zahrál hlavu upírského klanu Carlisla Cullena. Scenář mu sice nedal zdaleka takový prostor jako Pattinsonovi, ale přesto se v úspěšné sérii, již si oblíbily zejména dospívající dívky, neztratil. Objevil se ve všech pěti dílech, čímž jeho popularita značně stoupla, přestože se na plátně objevuje už od poloviny 90. let.

Před natáčením Twilight ságy si Facinelli stačil zahrát například v seriálu Odpočívej v pokoji a pořídil si početnou rodinku. S hereckou kolegyní Jennie Gart alias Kelly z Beverly Hills 90210 má nejen sedmnáctiletou Lucu, která na havajské pláži vzbuzovala dojem, že jde o jeho milenku, ale také jedenáctiletou Lolu a sedmiletou Fionu. Herecké manželství se však loni po 12 letech rozpadlo. 

Adam Chromý Super.cz


Časová osa článků