Sharon Stone

Sharon Stone Profimedia.cz

Sharon Stone: Do posilovny jsem nepáchla měsíce, nebaví mě to!

25. července 2014 8:29

Zdá se, že se posilovna stala u většiny západní populace stejnou samozřejmostí jako kdysi návštěva kostela. Herečka Sharon Stone tvoří světlou výjimku. Návštěvu posilovny nepovažuje za součást každodenní tělesné a duševní hygieny a přizná klidně, že v ní nebyla celé měsíce. Cvičení ji totiž nebaví. A kašle i na to, že jí na pláži budou novináři okukovat povislý zadek.

„Necvičila jsem několik měsíců, protože jsem neměla pocit, že se mi to líbí. Ale teď jedu na dovolenou a vím, co budou všichni (novináři) dělat, budou kroužit kolem mého zadku a budou produkovat tyhle šíleně zvětšené obrázky. A budou psát: ‚Co se probůh stalo s jejím zadkem? Je to tvaroh.‘ Já bych vám proto ráda řekla, že můj zadek je luxusní krémový sýr Brie!“ vtipkovala Sharon v rozhovoru pro E! News.

A humor matce třináctiletého Roana, osmiletého Lairda a sedmiletého Quinna vskutku nechybí. „Když si to objektivem přiblíží, měla bych mít na zadku tetování, které by říkalo: ‚Přáli byste si, abyste mohli mít kousek tohoto,‘ “ dodala hvězda Základního instinktu.

Herečka také přiznala, že je opět – v šestapadesáti – připravená randit. „Když byli kluci malí, nechtěla jsem, aby je mátli nějací cizí lidé kolem… Teď už se randit nebojím… Teď jsem na randění opět připravená,“ dodala hollywoodská kráska. 

Famous