Jako správní vodomilové si užili i vodní svět.

Jako správní vodomilové si užili i vodní svět. Foto: Archiv Jany Adamcové

Jana Adamcová sbalila děti a frnkla svému muži na Floridu: Takhle si tam užívají

Jana Adamcová (50) sbalila své rozkošné ratolesti a frnkla s nimi z domova za velkou louži. Jiří Adamec, který musel zůstat v Praze, kde natáčí Cesty domů, však nemusí smutnit dlouho. Jana se i s dětmi po třech týdnech zábavy a výuky angličtiny vrátí už zítra domů.

„Vyrazila jsem s dětmi na Floridu, aby si zdokonalily angličtinu. Ani já jsem nechtěla zůstat pozadu, tak jsem si taky zaplatila kurz. Dětem to jde výborně. Jsem na ně pyšná,“ prozradila Super.cz Jana s tím, že si na Floridě stihla obejít oblíbená místa a i dětem vymyslela bezvadný program.

„S Daníkem jsem byla v Orlandu, v Universal Studios, s oběma ve vodním parku, s Jasmínkou v Barbie's Dream House, což je takový dům panenky Barbie v opravdické velikosti, kde si holčičky procházejí jednotlivými prostory a v každé místnosti na ně čeká nějaká zajímavost. Po hodinové prohlídce mi mozek totálně zrůžověl,“ směje se Jana, které bylo jen líto, že neměli s dětmi během třítýdenního pobytu více slunečných dní a dost často jim pršelo. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků