Baria Alamuddin si s matkou Clooneyho Ninou rozumí. Přesto by si ke své dceři asi představovala někoho jiného.

Baria Alamuddin si s matkou Clooneyho Ninou rozumí. Přesto by si ke své dceři asi představovala někoho jiného. Profimedia.cz

Budoucí tchyně George Clooneyho si myslí, že si její dcera Amal mohla vybrat líp!

Dceři uznávané novinářky Barie Alamuddin se podařilo téměř nemožné. Omotala si kolem prstu věčného mládence George Clooneyho (57) do takové míry, že ji i jako zapřisáhlý odpůrce sňatků po necelém roce od seznámení požádal o ruku. Mamince jeho nastávající Amal Allamuddin se ale hollywoodská kapacita nezdá jako ta nejlepší volba navzdory dřívějším informacím, jak je ze vztahu své dcery s ním nadšená. Nyní dokonce vyšlo najevo, že Amal mohla mít při výběru manžela lepší ruku.

Deníku Daily Mail to sdělil blízký přítel rodiny. Baria údajně není z jejich budoucího svazku u vytržení, ačkoli si náramně rozumí s Clooneyho matkou Ninou i otcem Nickem.

„Asi si každý myslí, že Amal s Georgem vyhrála jackpot, ale Baria není šťastná. Myslí si, že si Amal mohla vybrat lépe,“ prozradil zdroj. Její rodina pochází z Libanonu a patří mezi tamní značně uzavřenou etnicko-náboženskou komunitu zvanou Drúzové, a proto by Baria byla spokojenější, kdyby její dcera dala přednost někomu s podobnými kořeny. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků