Pamela Anderson se svým třetím a čtvrtým exmanželem v jedné osobě

Pamela Anderson se svým třetím a čtvrtým exmanželem v jedné osobě Profimedia.cz

Kolikrát si to ještě potřebuje ověřit? Silikonová sexbomba Pamela Anderson se podruhé rozvádí se svým staronovým manželem

Stárnoucí herečka Pamela Anderson (47) má opravdu pestrý život, který si říká o zfilmování. Tolik nesnází jako ona neprožila snad žádná jiná celebrita.

Slavná plavčice z Pobřežní hlídky a průkopnice silikonového zvelebování je opravdu nepoučitelná. Letos v lednu šokovala svět, když přiznala, že se provdala za profesionálního pokerového hráče Ricka Salomona. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se stejným mužem neprožila několikaměsíční manželství na přelomu let 2007 a 2008.

Silikonová ochránkyně zvířecích práv a hvězda domácího erotického videa se rozhodla podruhé vstoupit do téže řeky, ale záhy zjistila, že to nebyl dobrý nápad. Štěstí jí tentokrát vydrželo jen půl roku a Anderson opět vyplnila rozvodové papíry. S těmito formuláři má herečka, která letos na festivalu v Cannes vyprávěla o tom, jak byla v dětství zneužívána, bohaté zkušenosti. Kromě Salomona se v minulosti rozvedla i s Kidem Rockem a Tommym Leem, s nímž má syny Brandona (18) a Dylana (16). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků