Chcete ho? Po odstranění příznaků onemocnění dnou je Zdeněk Srstka zase hravý, veselý a přítulný!

V parafrázi na klasické filmové dílo by se jistě nebál známý televizní moderátor, herec a kaskadér Zdeněk Srstka poupravit svou životní větu: Dna se odstěhovala do Humpolce! I když pravda je, že onemocnění zmizelo ze zcela prozaičtějších důvodů. Projevy choroby, která se v minulosti označovala za nemoc bohatých a dnes patří mezi třetí nejčastější poruchu látkové přeměny, se podařilo odstranit díky přípravku Enzycol Strong PowerTM. Jde o unikátní prostředek, který vás zbaví bolesti kloubů tak, že vyloučí z těla kyselinu močovou a rozpustí krystalky, které by se jinak v kloubech usazovaly. Navíc obsahuje řadu pomocných látek, zejména extrakt z kyselé višně, celeru, vitamín C. Tak kdo by ho nechtěl!
Dna nemoc (nejen) králů a českých celebrit

Dna nemoc (nejen) králů a českých celebrit

Pokud nevíte, co tohle onemocnění znamená, jste buď šťastlivci, nebo jen projevům bolesti kloubů neumíte přiřadit správnou příčinu. Dna je častým onemocnění látkové přeměny, kde rozhodujícím faktorem je nevhodně volená strava. Zvýšenému riziku vzniku dny jsou vystaveni ti, kdo jedí mnoho masa a pijí alkohol. Z tohoto důvodu v minulosti získala svoji přezdívku - nemoc králů nebo nemoc bohatých. Při vysoké koncentraci kyseliny močové v krvi se vytvářejí krystalky, které se pak ukládají nejčastěji na kloubech. Velkým nebezpečím u tohoto onemocnění je, že usazování krystalků kyseliny močové může klouby zcela zničit. Nevratně! Naštěstí dnes již existuje řešení.

Koupit
nyní na maxivitalis.cz
Kyselá višeň – účinnější než aspirin

Kyselá višeň – účinnější než aspirin

Pokud na bolesti kloubů nepomáhají přípravky s vápníkem, kolagenem nebo kyselinou hyaluronovou, je nutné odstranit a rozpustit krystalky kyseliny močové z kloubů. V přírodě existuje celá řada látek, které to dovedou, ale nade vše vynikají dvě. První z nich je kyselá višeň. Enzycol Strong Power™ obsahuje extrakt z višní, který si se zánětem v těle dovede poradit až desetkrát lépe než klasický aspirin. To vše díky antokyanům, což jsou antioxidační a protizánětlivé látky, které také dokážou snížit hladinu kyseliny močové v krvi.

Koupit
nyní na maxivitalis.cz
Extrakt ze semene celeru odplaví kyselinu močovou z organismu

Extrakt ze semene celeru odplaví kyselinu močovou z organismu

Druhou významnou složkou přípravku Enzycol Strong Power™ obsahujícího komplex přírodních látek s názvem CleanUP™ je extrakt ze semene celeru. Ten je silně močopudný a slouží k odplavení kyseliny močové z organismu. Silný extrakt ze semen celeru je vhodný zejména při dně, artritidě a revmatismu. Celer se vždy užíval jako účinné bylinné tonikum. V semenech celeru je obsaženo více než 20 protizánětlivých látek. Dvě látky stojí za povšimnutí. Jednou z nich je apigenin, který má silné protizánětlivé účinky a složka 3-n-butylftalid, která má nejen zklidňující účinky, ale přispívá navíc ke snížení krevního tlaku.

Koupit
nyní na maxivitalis.cz

Využijte jako první exkluzivní možnost vyzkoušet účinky zcela nového přípravku Enzycol Strong Power™, který v ČR nemá obdoby. Patentovaný komplex přírodních látek CleanUP™ obsažený v prostředku Enzycol Strong Power™ můžete nyní získat díky Super.cz za speciální zaváděcí cenu 499 Kč.

Koupit
nyní na maxivitalis.cz
60 ks tablet Zelená káva MAX v akci 1+1 balení ZDARMA. Jedno balení obsahuje 30.000 mg extraktu 10:1 ze zelené kávy! Jen na super.cz za 499 Kč!

60 ks tablet Zelená káva MAX v akci 1+1 balení ZDARMA. Jedno balení obsahuje 30.000 mg extraktu 10:1 ze zelené kávy! Jen na super.cz za 499 Kč!

Dovolená je o požitcích, gastronomických zážitcích a relaxu, ale proč zase zpět přibírat kilogramy, kterých bylo tak obtížné se zbavit? Zelená káva zabírá na vaše kila a může být pomocníkem i na vaší dovolené. Extrakt z kávy upravuje sacharidový metabolismus a vaše tělo neukládá tolik kalorií ze stravy. I když se na dovolené přejíte, tak vaše tělo tuky zpátky neukládá. A to není všechno! Přípravek obsahuje chrom, který reguluje a stabilizuje hladinu krevního cukru.

Koupit
nyní na maxivitalis.cz

Časová osa článků