Katy Perry v puntíkatých plavkách, které vypadaly jako spodní prádlo.

Katy Perry v puntíkatých plavkách, které vypadaly jako spodní prádlo. Profimedia.cz

Nejošklivější plavky letošní sezóny? Rozhodně ty na pohledné Kate Perry

Zpěvačka Katy Perry (26) si minulý týden dala pauzu mezi svým turné California Dreams a u bazénu v Miami s manželem Russelem Brandem a několika přáteli zchladili svá sluncem prohřátá těla. Na Floridě byla totiž více než třicetistupňová vedra. Katy ukázala i své injekčně vylepšené pozadí, ale výběr plavek nebyl nejšťastnější. Růžovočerné puntíkaté bikiny s mašličkou totiž vypadaly jako nepříliš sexy dívčí spodní prádlo.

Perry, která se nedávno přiznala, že si nechala aplikovat injekce na pozvednutí pozadí, zvolila puntíkaté bikiny s takzvaným vzorem „polka dot“, avšak určitě mohla vybrat lépe. Ani tyto plavky však neubraly na kráse její pevné ženské postavě.

Ještě více však zaujala její nová barva vlasů, z Katy se totiž stala zrzka. Před několika dny to Katy potvrdila na svém Twitteru, kam napsala: „Dnes večer jsem si obarvila vlasy na jinou barvu, můžete hádat na jakou!?“ Zároveň tam však doplnila, že si ji nechá pouze po dobu tří týdnů a pak se opět vrátí ke své původní tmavě hnědé barvě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků