Ani Dagmar Havlová čas nezastaví...

Ani Dagmar Havlová čas nezastaví... Foto: Super.cz/ Hermína

Obličej má vyžehlený jako dvacítka, ale čas nezastaví: Povislá kůže a vrásky na krku jsou důkazem, že i Dagmar Havlová stárne

Bývalá první dáma Dagmar Havlová (66) patří k ženám, které se stárnutím bojují všemožnými prostředky. Je jasné, že zub času nezastaví ani ona, a to o sebe opravdu hodně dbá!

Herečka o svůj dokonalý vzhled pečuje i různými úpravami, které jí zajišťují mladistvou vizáž. V usměvavém obličeji proto marně hledáme stopy po ošklivých vráskách.

O tom, že ne vždy se dá přírodě pomoct šikovnými úpravami, však Havlová všechny přesvědčila na karlovarském filmovém festivalu, kde patřila k největším hvězdám zahajovacího večírku.

Paní Dagmar byla evidentně dobře naladěná a skvěle se bavila. Kromě usměvavé tváře však před objektivy fotoaparátů odhalila i povislou kůži a vrásky na krku.

Na tomto místě se toho totiž zkrášlovat moc nedá a nedostatky se dají zamaskovat maximálně nošením roláků, což by ale u Havlové byla přeci jen velká škoda. Takhle aspoň konečně ukázala, jak by její obličej vypadal, kdyby ho nesvěřovala do péče odborníků. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků