Iveta Bartošová má po těžké autonehodě chorobný strach o syna Artura

Zpěvačka Iveta Bartošová (44) ve své nové neautorizované knížce sice tvrdí, že ji její kolegyně Lucie Bílá (44) proklela, stále při ní ale stojí strážní andělé. Důkazem toho je nedávná autonehoda, při které zdemolovala auto. Od té doby se ale nemůže zbavit strachu o svého syna Artura (14). Přestala ho dokonce s sebou vozit na delší cesty.

Stačil jen mžik a zpěvačce Ivetě Bartošové se změnil celý pohled na svět. Přestože donedávna s sebou skoro na všechny koncerty brávala i svého syna Artura, od jistého okamžiku je všechno jinak. Po těžké autonehodě, během které se naštěstí nikomu ze čtyř lidí ve voze nic nestalo, zůstává její syn doma.

„Nehoda se nám přihodila na dálnici před Prahou. Nikomu se nic naštěstí nestalo, ale auto skončilo totálně zdemolované,“ vzpomíná na děsivý zážitek Bartošová, která mluví o zázraku, že všichni vyvázli bez zranění.

Nyní se dokonce tak moc bojí rychlé jízdy a kluzké silnice, že na svá vystoupení vyráží s předstihem. Stejně tomu bylo v sobotu, kdy vystupovala na plese na Slovensku.

„Z Prahy jsem vyrazila v sedm ráno. Byla to příjemná cesta, protože bylo dobré počasí. Nevěděla jsem ale, jestli bude sněžit nebo ne, takže jsem Artura nechala doma. Nerada ho s sebou brávám na dlouhé cesty. Nechci riskovat,“ dodala Bartošová.

Karen Mchitarjan 


Časová osa článků