Monika Sommerová a Andrea Gabrišová slavily narozeniny.

Monika Sommerová a Andrea Gabrišová slavily narozeniny. Herminapress

Je mezi nimi věkový rozdíl 4 roky, ale není to znát: Podívejte se, jak parádně vypadají oslavenkyně z Fantoma opery

Zkoušení muzikálu Fantom opery dává účinkujícím zabrat tolik, že dvě ze zpěvaček dokonce zapomněly, že by měly oslavit narozeniny. Připomenout jim to musel až producent muzikálu František Janeček a holky překvapil dortem a květinami přímo na zkoušce v divadle GoJa Music Hall.

Monika Sommerová, která hraje hlavní dívčí roli Christine, slavila sedmadvacetiny, její kolegyni Andree Gabrišové bylo pouhých třiadvacet. Zvláště ta byla ráda, že si na ni kolegové a šéf muzikálu vzpomněli. Pochází totiž z Bratislavy, kde má i rodinu a na oslavu v domácím prostředí si bude muset kvůli náročným zkouškám hodně dlouho počkat. I když je mezi zpěvačkami věkový rozdíl čtyři roky, není to vůbec znát. Monika vypadá parádně.

"Jeden mejdan jsme ale už s holkami měly. U Terezy Vágnerové na statku. A to bylo super. Slavila nejen narozeniny, ale i to, že složila státnice, takže byl dvojnásobný důvod k oslavě. Takže byla grilovačka, podívaly jsme se na koně a vůbec to bylo hrozně fajn. Myslím, že se tady sešla opravdu dobrá parta," pochvalovala si Monika Sommerová. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků