Agáta si nechala na dovolené naplést copánek.

Agáta si nechala na dovolené naplést copánek. Foto: facebook A. Prachařové

Zase na dovolené, a na celý měsíc: Takhle se Agáta v plavkách vyšpulila v Saint-Tropez

Ta má život! Jen málokdo si může udělat pauzu v práci na celý měsíc v kuse, ale Agátě Prachařové (38) se to opět podařilo. V zimě byla s manželem Jakubem Prachařem (39) na tři neděle v Panamě, pak si letěla odpočinout k moři s rodinkou aspoň na týden, a teď jí teprve začala ta pořádná dovolená.

První část tráví se synem Kryšpínem a Jakubem ve Francii. "Kuba v Provence natáčí čtrnáct dní film s Vladimírem Michálkem a my jsme jako doprovod," svěřila modelka těsně před odletem, kdy ještě stihla otevřít svůj kadeřnický salon. Nyní, podle toho, jaké posílá fotky na sociální síť, zkouší kadeřnické umění v Saint-Tropez, kde si nechala do svých prodloužených vlasů naplést ještě copánek.

Po návratu z Francie se doma jenom otočí, odloží syna k babičce Veronice Žilkové (61), a na další dva týdny odlétá s manželem na Sicílii. "Bude nás osm lidí, termín i místo vybíral Libor Bouček (42), se kterým takhle jezdíme každý rok," vysvětlila.

A co plánuje na dovolené dělat? "Budu hodně číst, na dovolené miluju úplně tupé románky, u kterých se dá vypnout. A budu hodně spát, klidně až do dvanácti, a vůbec mi nebude líto, že se nebudu už od rána opalovat, protože vzhledem k tomu, že mám dovolenou měsíc, tak to i tak stihnu," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků