Úchvatné fotky s českou modelkou vznikly za rekordně krátkou dobu.

Úchvatné fotky s českou modelkou vznikly za rekordně krátkou dobu. Foto: Lukáš Kimlička/La Femme

Tahle kráska má jednačtyřicet let? Krainová předvedla své zocelené tělo na hodně sexy fotkách

Po delší odmlce se Simona Krainová (47) opět pracovně setkala se slovenským profesionálem Lukášem Kimličkou.

Modelka, která má s návrhářem, fotografem, vizážistou a stylistou v jedné osobě zkušenosti ze spolupráce na několika televizních projektech na Slovensku, s ním tentokrát v Čechách v hotelu Augustine nafotila foto story pro magazín La Femme.

Během práce ve francouzské zahradě jednoho z nejluxusnějších českých hotelů se Kimlička opět projevil jako všestranný profík. „Původně jsem očekávala velký tým lidí, a následně jsem byla překvapená, že štáb byl až komicky malý. Vtip byl v tom, že Lukáš mě zvládl nalíčit, učesat, sám scénu nasvítil a samozřejmě se objevil i za objektivem. Nakonec si sám udělal i postprodukci,“ obdivovala všestrannost Kimličky modelka.

Krainová si vyhradila na práci celý den, a nakonec focení pěti outfitů zabralo ani ne tři hodiny. „Odcházela jsem s tím pocitem, jestli tady nemám ještě zůstat. Sama jsem z toho byla nervózní, ale ohlas lidí kolem mě na výsledné fotky je zdrcující. Za pětadvacet let jsem se málokdy setkala s tak profesionální a efektivní prací lidí,“ říká Krainová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků