Iveta Bartošová vydělává pěkné peníze i po své smrti.

Iveta Bartošová vydělává pěkné peníze i po své smrti. Foto: Iveta Naposledy

Iveta Bartošová vydělává i po smrti: Porazila všechny slavné kolegy z Česka i z ciziny

Tomáš Klus, Adam Mišík, ale i slavné světové kapely Linkin Park nebo Coldplay se musejí sklonit před Ivetou Bartošovou (✝48). Ta sice poslední léta svého života plnila spíš stránky novin, než aby zaujala fanoušky svou prací, po jejím skonu ale o ni obrovsky vzrostl zájem. Její posmrtné cédéčko se stalo bezkonkurenčně nejprodávanějším albem v republice!

Ani Hana Zagorová, Kryštof nebo Ondřej Brzobohatý Ivetinu pozici podle zpráv z Národní federace hudebního průmyslu (IFPI) neměli šanci ohrozit. Po jejím cédéčku Iveta Naposledy s hitem Chci s Tebou vzlétnout, k němuž vznikl i videoklip, se v obchodech jen zaprášilo.

„Moc mě to těší a hlavně za Ivetu. Byla by ráda, že na ni fanoušci nezapomněli. A konečně se taky do popředí zájmu dostává její hudba, a ne drby z jejího soukromí,“ raduje se autor hudby a textu Jarek Šimek (47).

Tomu vdovec po zpěvačce Josef Rychtář (63) vydání desky vyčítá a snaží se její prodej zastavit. Úspěch alba, z něhož prý jistojistě manžel Bartošové neuvidí ani korunu, ho tak musí pěkně štvát. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků