Karolína Chomisteková je stále bez chlapa.

Karolína Chomisteková je stále bez chlapa. Herminapress

To popírá snad všechny možné zákonitosti. Slovenská dvojnice Adriany Limy je už rok bez chlapa

Zní to neuvěřitelně, ale jedna z nejkrásnějších Slovenek Karolína Chomisteková je od rozchodu s fotbalistou Patrikem Černotou už rok nezadaná. Jak je to vůbec možné? „Kdybych to věděla, tak bych asi nebyla v takové situaci," rozesmála se svým kouzelným způsobem Miss Slovensko 2013, když jsme ji zpovídali.

Kráska s širokým úsměvem, kočičíma očima a dlouhou hustou hřívou tmavých vlasů, která je právem připodobňovaná k topmodelce Adrianě Limě, je jistě bombardovaná pozváními na rande. „Nápadníci jsou vždy, pokud je žena nezadaná. Muži jsou přece jen dobyvatelé. Zatím ale nepřišel ten pravý," říká.

A jak tedy vypadá její ideální partner? „Vysněný typ muže mám. Je to člověk, kterého vnímám od malička, obdivuji jeho vlastnosti, chování a vztah k rodině. Je to můj taťka, který má úžasné vlastnosti. Kdybych takového muže potkala, tak ho beru všemi deseti," říká modelka, ze které by Sigmund Freud měl jistě radost, a jedním dechem dodává: „Pokud člověk celý život vyrůstá v něčem, co je ideální, tak si pro sebe hledá to stejné." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků