5 tipů na amulety, které vám pomůžou přežít léto v práci a vrátí vám chuť do života

Začátek minulého měsíce nám ukázal, jak náročné je pracovat v úmorném vedru. Teď nás čeká období, kdy se sice počasí střídá, ale tropické dny se opět vrací. Připravte se na tuto náročnou a únavnou dobu tím, že ze sebe dostanete to nejlepší a necháte sebou proudit životní energii jako nikdy předtím. Uvidíte, že tohle léto bude to nejšťastnější, jaké jste doposud zažili.
Symbol nevinnosti, který vám bude slušet

Symbol nevinnosti, který vám bude slušet

Křišťál je symbolem čistoty a nevinnosti. Současně je považován za jeden z nejsilnějších léčivých a ochranných kamenů. Dřív se používal na snížení horečky a zmírnění otoků, proto je obzvlášť vhodný v případě, že musíte během léta podstoupit lékařský zákrok. Krásný křišťálový náhrdelník budete mít neustále u sebe, a proto bude jeho působení o to silnější. Koupíte ho jen za 199 Kč.

Koupit
nyní na svetmineralu.cz za 199 Kč včetně DPH
Dokážou povzbudit i dodat odvahu, záleží na osobnosti

Dokážou povzbudit i dodat odvahu, záleží na osobnosti

Minerálů a léčivých kamenů existují stovky. Dokážou pomoct nejen fyzicky, ale přináší svému majiteli i psychickou podporu. Důležitý je správný výběr a říká se, že kámen si vybírá člověka. Například achát, a hlavně ten krajkový, se skvěle hodí pro dodání odvahy a sebedůvěry. Jeho vlastnictví vám pomůže s poznáním sebe sama. Mechový achát navíc pomáhá čelit rozmarům letního počasí a malý kousek do kapsy koupíte jen za 39 Kč!

Koupit
nyní na svetmineralu.cz za 39 Kč včetně DPH
Dodá vám energii a budete u toho skvěle vypadat

Dodá vám energii a budete u toho skvěle vypadat

Křišťál harmonizuje a především dodává životní energii. Dokáže také zesílit vliv jiných kamenů, proto je dobré mít ho stále u sebe. Jelikož léčí všechny nemoci, bude to váš nejcennější talisman. Křišťálové koule v podobě náušnic vám uklidní rozbouřené emoce a koupíte je za pouhých 249 Kč.

Koupit
nyní na svetmineralu.cz za 249 Kč včetně DPH
Kámen lásky, který si postavíte na stůl

Kámen lásky, který si postavíte na stůl

Růženín dokáže chránit před infarktem a je velmi účinný pro diabetiky. Také má pozitivní účinek na krevní tlak, ale jeho hlavní vlastností je, že léčí stres a hlavně přináší lásku. Symbolem ochrany byl vždy anděl, a proto si můžete na stůl postavit růženínového anděla, který bude na vaše bezpečí dohlížet celý den. Koupíte ho za 269 korun.

Koupit
nyní na svetmineralu.cz za 269 Kč včetně DPH
Ochranný kámen, který vám dodá sílu a sebedůvěru

Ochranný kámen, který vám dodá sílu a sebedůvěru

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá taky v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyxový přívěsek se tak ideálně hodí do zaměstnání, a můžete ho mít blízko vašemu srdci. Říká se také, že pomáhá kontrolovat sexuální tužby, což se může v letních měsících velmi hodit. Koupíte ho za 99 Kč!

Koupit
nyní na svetmineralu.cz za 99 Kč včetně DPH

Časová osa článků