Michelle Rodriguez

Michelle Rodriguez Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ranařka Michelle Rodriguez z Rychle a zběsile po Caře Delevingne už netruchlí: V sexy bikinách provokuje na jachtě v Itálii

Čtyřměsíční vztah herečky Michelle Rodriguez (35) a modelky Cary Delevingne (29) tiše vyšuměl. Ačkoli se o jejich rozchodu spekulovalo už nějaký čas, ani jedna se k němu nevyjádřila, a tak dodnes nikdo neví, co se stalo. O to víc se vyrojilo spekulací. Hovořilo se dokonce i o Cařině nevěře s kolegyní Karlie Kloss. A zatímco anglická modelka nedávno dávala najevo, jak je nad věcí, rozjařenými snímky z ostrova Bali, kde spojila práci s dovolenou s přáteli, Michelle jí nyní oplácí stejnou mincí. S partou kamarádů, ke které se přidal i jeden z nejhezčích mladých herců Zac Efron, si užívá v Itálii na jachtě i na souši.

Michelle se tak rozhodně nebrání mladší společnosti, vždyť Zac je téměř o dekádu mladší. Skupinka se nechala hostit movitým italským podnikatelem Gianlucou Vacchim.

S ním si dokonce Efron i s hudebníkem Youssefem Gigou zatančili na stole na hit Jasona Derula a Snoop Dogga Wiggle, aby za hlasitého povzbuzování pobavili slečny před nimi, kde nechyběla ani Rodriguez. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků