Martin Kraus Super.cz

To je radosti: Krasavec z Cest domů bude mít kluka

28. června 2014 11:45

O tom, že sympatický herec Martin Kraus, jehož známe ze seriálu Cesty domů a nyní se bude objevovat i ve Svatbách v Benátkách, bude otcem, informoval Super.cz jako první. Neměl z toho velkou radost, protože nechtěl rodinu vystavovat mediálnímu tlaku.

"Myslím, že je to hlavně věc mé partnerky a mého budoucího syna," prozradil nám pohlaví očekávaného potomka, který by se měl narodit už v létě. Svatbu, ačkoli by se mohl inspirovat novým seriálem, zatím nechystá.

"Svatby mám hodně rád, ale zatím jsem je preferoval pouze jako host. I když nemohu říct, že bych o tom teď nepřemýšlel. Ostatně, starý jsem na to dost a teď ještě přijde i rodina. S partnerkou to ale zatím necháváme volně plynout," naznačil, že si asi počkají až po porodu miminka.

Rodinu se ovšem Martin snaží usilovně zabezpečit. "Jsem rád, že mám stále nové pracovní nabídky a ze seriálu Svatby v Benátkách obzvlášť, protože si po dlouhé době zahraji v něčem, co je vtipně napsané. Tím nechci říct, že by mne třeba Cesty domů nebavily, ale to je úplně jiný žánr," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků