Romana Pavelková

Romana Pavelková Foto: Super.cz/ Filip Matušinský/ Archiv R. Pavelkové

Fotila sexy snímky, a takhle skončila: Česká modelka má na těle nehezkou památku

Modelka Romana Pavelková už několik měsíců pečlivě připravuje svatbu s přítelem Milanem. Ačkoli jsou přípravy na svatbu v plném proudu a termín je podle Pavelkové pevně daný, málem se mohla se svatbou na dlouhé měsíce rozloučit.

Romana totiž kývla na nafocení kampaně firmy prodávající čtyřkolky. Focení s fotografem Filipem Matušinským ale neproběhlo úplně hladce. „Jelikož jsme s Romanou již nějaké statické pózovačky na čtyřkolkách fotili před několika lety, chtěl jsem fotku dramatickou, dynamickou a v pohybu. Romana tak seděla na čtyřkolce, která byla kurtou přivázána ke stromu, a držela plný plyn, aby hrabající kola stříkala bahno,“ tvrdí Matušinský.

Stalo se ale to, co se stát nemělo. Jelikož byl náš model jedním z nejsilnějších strojů, kurta nevydržela a s nic nečekající modelkou čtyřkolka vyrazila vpřed. Naštěstí sama Romana už na takovém stroji jela, takže věděla, kde hledat brzdy, a nakonec sama mašinu zastavila.

Neobešlo se to ale bez ošklivé modřiny, kterou si udělala na stehně o řídítko. „Měla jsem dost štěstí, že jsem se udržela v sedle. Ten start byl opravdu nečekaný a byla to hrozná rána. Jak jsem se snažila rychle zabrzdit, hodilo mě to na řídítka a já málem přepadla. Ono v jehlách a sexy póze toho moc dělat nejde. Neumím si představit belhat se na svatbě se sádrou. Jen podvazek asi budu muset mít na druhé noze,“ odlehčuje situaci Pavelková.

Budoucí manžel celou věc přijal s humorem a s pochopením, protože sám si už podobných modřin užil dostatek. S Pavelkovou se totiž seznámil před třemi lety právě při focení kalendáře čtyřkolek, na kterých také sám jezdí. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků