Charisma je atraktivní čtyřicátnicí.

Charisma je atraktivní čtyřicátnicí. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Znáte žhavější čtyřicátnici? Seriálová hvězda a bývalá Playmate v odvážných šatech opět potvrdila, že krása nesouvisí s věkem

Herečka Charisma Carpenter brzy oslaví 44. narozeniny, ale na společenských akcích na sebe strhává stále více pozornosti než její o generaci mladší kolegyně. Rodiče jí snad trefnější křestní jméno ani nemohli vybrat.

Na losangeleskou událost Thirst Gala dorazila Charisma Carpenter ve večerní róbě, která nechala volnost pánské představivosti. Její dekolt totiž zahaloval jen průsvitný materiál podšitý látkou tělové barvy, díky níž se na první pohled zdálo, že nestárnoucí herečka odhalila své vnady. Od jejího pózování pro časopis Playboy už ovšem uběhlo deset let a s nahotou to nepřehání.

Matka dvanáctiletého syna Donovana odstartovala hereckou kariéru v seriálu Pobřežní hlídka. Její sexy tělo se brzy stalo diváckým lákadlem a Charisma se objevila v seriálech Buffy, přemožitelka upírů či Veronica Mars a doplnila také akční veterány ve filmu Expendables: Postradatelní i jeho pokračování. Nebýt ovšem agenta, který ji pro Hollywood objevil, zůstala by navždy servírkou. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků