Yasmin Le Bon vypadá ve 49 letech fantasticky.

Yasmin Le Bon vypadá ve 49 letech fantasticky. Profimedia.cz

Známý zpěvák má doma učiněný poklad: Jeho krásná manželka nafotila po třech dětech a s padesátkou na krku sexy kampaň v plavkách

Britská topmodelka Yasmin Le Bon letos oslaví 50. narozeniny, a je tak už dávno ve věku, kdy její kolegyně dávají před odhalováním přednost charitě. Manželka frontmana kapely Duran Duran Simona Le Bona se však pózování v plavkách bát nemusí.

Trojnásobná maminka Yasmin Le Bon se ve světě modelingu pohybuje už 33 let a rozhodně se nechystá za svou kariérou udělat tlustou čáru. V 80. letech patřila k nejlépe placeným modelkám a ani nyní nemá o zakázky nouzi. Ve 49 letech se tak stala tváří sportovní značky, což je u ženy jejího věku téměř nemyslitelné.

V kampani se nestárnoucí kráska oblékla do několika jednodílných plavek a dokázala, že čas ani tři porody její sexy křivky neovlivnily. Yasmin je zároveň podepsaná pod příručkou, v níž ženám radí jak bojovat s nedostatkem sebevědomí, což se každoročně s příchodem letní sezóny stupňuje.

Modelka s britsko-íránskými kořeny se za Simona Le Bona (55) provdala v roce 1985. Společně mají tři dcery - Amber (25), Saffron (23) a Talullah (20). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků