I když Hlas skončil, Pepa Vojtek je stále v obležení mladých zpěvaček.

I když Hlas skončil, Pepa Vojtek je stále v obležení mladých zpěvaček. Herminapress

Pepa Vojtek s Lo Hrůzovou nepařil: Vítězku Hlasu vyměnil za tyhle mladé kočičky

I rockeři stárnou, a co se konzumace alkoholu a jiných látek týká, jsou s postupujícím věkem mnohem rozumnější. Zářným příkladem je i kouč Hlasu Česko Slovenska Pepa Vojtek (56). I když jeho svěřenkyně Lo Hrůzová soutěž vyhrála a na oslavu výhry propařila celou noc, její patron s ní sice sdílel radost, ale celonoční pijatiku už ne.

Místo toho se vrátil domů ke své ženě Jovance a čtvrtému potomkovi, ročnímu synovi Adámkovi. A díky tomu také vypadal druhý den naprosto čerstvě, když s partou muzikantů vystoupil na charitativní akci pro kojenecký ústav na zahradě pražské Thomayerovy nemocnice.

„My s Jovankou jsme tady nemohli chybět. Když se jedná o pomoc dětem, není co řešit. Je hodně smutné, když ty malé špunty sem rodiče odloží, nebo jim je odebere sociálka. Ale na druhou stranu asi mají i trošku toho štěstí, že mohou být ve zdejší péči, někdo se o ně postará a má je i rád, když to nedokáží ti, kteří je přivedli na svět,“ míní Pepa, který už má děti čtyři a ještě o jedné ratolesti prý s manželkou Jovankou perspektivně uvažují.

Kromě něj na akci vystoupili i Ondřej Ruml (40), Marian Vojtko (48) a holky z dívčí skupiny 5Angels. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků