První výsledky už po měsíci? WOW! To jsou jen dvě aplikace nebo chcete-li svícení s Philips Lumea!

Testerky ŽENY s.r.o., které se s chutí a nadšením pustily do testování revoluční novinky Philips Lumea, se nám svěřily s výsledky testování. Po jaké době sledovaly mizení chloupků? Jak je časově náročné svícení? A co vlastně u toho holení/neholení Lumeou provádějí? Odpovědi stojí za to, protože potvrzují hned dvě věci - že Philips Lumea funguje a že my ženy zkrátka rády relaxujeme, když se najde příležitost. A že čas strávený sledováním oblíbeného seriálu nebo poslechem dobré hudby je rozhodně příjemnější než vysedávání v koupelně s holicím strojkem.
Kdy byly vidět první výsledky?

Kdy byly vidět první výsledky?

„První výsledky byly patrné už po 2,5 týdnech, to už jsem se odvážila vyhodit holítka a pěnu a uvěřila jsem, že Lumea funguje,“ říká Jana Hornová (JANE). Svícení se prý věnuje docela málo, jednou za 4 týdny, a stačí 20 minut. Veronika Valentová (VERONIKAVALENTA) se zamilovávala postupně. „Jiskra nakonec přeskočila,“ směje se Veronika, u které se výsledky dostavily po 3 týdnech. „Miluju tuhle možnost ulehčit si život,“ říká Veronika, když si hýčká svou hladkou kůži.

Více informací
nyní na http://philipslumea.cz/
Výsledky testování od dalších testerek

Výsledky testování od dalších testerek

Někdo vidí rozdíl hned, někomu to trvá déle, jedno je ale jisté – každá z nás ten rozdíl pozná. „Čím častěji ji používám, tím jsou výsledky lepší a lepší a chloupků je míň a míň, jsou měkčí a slabší a tolik se nezaněcují. Nemůžu se dočkat chvíle, až "zmizí" úplně :-),“ pochvaluje si Irena Holčáková (AJRINKA). Důležitá je důslednost - Lenka Šnajdrová (SILVER) to shrnuje v jedné větě: „Poprvé bylo ošetření delší, téměř 10 minut na nohu, hodně jsem kontrolovala, abych na nějaké místečko nezapomněla. Teď už je to docela automatický proces.“ Proces, který nebolí a u kterého si můžete obrazně i doslova hodit nohy na stůl a dát si skleničku.

Více informací
nyní na http://philipslumea.cz/
Co dělají ŽENY s.r.o., když se „holí“ Lumeou?

Co dělají ŽENY s.r.o., když se „holí“ Lumeou?

Klid, pohoda, relax…to je naše! Tedy žen, které testují Philips Lumea. „Většinou sleduji Sex ve městě, i když jsem ho viděla už milionkrát. Nebo popíjím čaj a listuji časopisy, kde sleduji módní trendy,“ říká Jana Hornová (JANE). Irena Holčáková (AJRINKA) zas ráda sleduje na ČT2 dokumenty. Zato Hanka Pechová si raději dává relax bez televize: „Je to čas, který trávím sama se sebou, pustím hezkou hudbu a relaxuji.“ Všechny ženy, které Philips Lumea testují, se shodují na jednom – naprostá nebolestivost, 100% úspěšnost, super pohodlný tvar přesně do ruky a hladká kůže na mnoho týdnů. Zkušenost k nezaplacení!

Více informací
nyní na http://www.zenysro.cz/

Časová osa článků