Bonnie Tyler chce zůstat mladá...

Bonnie Tyler chce zůstat mladá... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kdo je ta klientka plastické chirurgie? Na 'osmdesátkových' diskotékách jste ji nemohli přeslechnout

21. června 2014 13:50

Postarší blondýna, která se snaží pomocí necitlivých zásahů do obličeje zastavit čas, psala už od 70. let dějiny populární hudby. Velšská zpěvačka je díky chraplavému hlasu dodnes výraznou interpretkou a její časem prověřené hity patří k oblíbeným šlágrům retro večírků.

Bonnie Tyler (63) se stále snaží udržet na výsluní, a loni dokonce Velkou Británii reprezentovala na Eurovizi, kde ale s písní Believe In Me skončila až na 19. místě. Mnohem větší úspěch slavila v minulosti, kdy patřila k nejpopulárnějším zpěvačkám. Bonnie sice nikdy nepatřila k hvězdám, které by okouzlovaly svou vizáží, ale její písně znají i ti, kteří popovou produkcí 80. let opovrhují.

Hudební kariéru Bonnie Tyler odstartovala už v roce 1977, kdy vydala debutové album The World Starts Tonight. V 80. letech se stala mezinárodní hudební ikonou díky hitům Total Eclipse of the Heart či Holding Out For a Hero, které se později dočkaly i českých verzí. První z nich jako Zatmění přezpívala Leona Machálková, druhý si vypůjčila Lucie Vondráčková a slavila s ním úspěch pod názvem Ať je jak vítr.

Přestože by si vystačila se starším repertoárem, Bonnie vydala nové písně i v posledních letech. Fanoušci ale přesto po dámě, která se očividně svěřila do péče plastických chirurgů, vyžadují její 30 let staré písně. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků