Divoška Yvetta Blanarovičová v akci

Divoška Yvetta Blanarovičová v akci Michaela Feuereislová

Šťabajzna Blanarovičová nalákala na své opálení o patnáct let mladšího fešáka. Je to další kamarád?

18. června 2014 14:58

Svůj návrat do víru pražského nočního života pojala Yvetta Blanarovičová (55) ve velkém. Herečka dorazila nedávno na otevření hotelu, kde zejména během koncertu legendární britské taneční skupiny Blue řádila s kamarádkou Andreou Verešovou (38) jako černá ruka. „Hrozně jsem si to hudební vystoupení užila. Ta kapela předvedla naprosto profesionální výkon, to u nás nemá obdoby," prohlásila nadšeně Verešová.

Na dokonalé opálení Blanarovičové, které si pěstovala dva měsíce na Miami, se lepili o generaci mladší muži. Nejvíce pozornosti jí věnoval o patnáct let mladší pražský podnikatel Petr N. Oba dováděli v rytmu hudby, tancovali a skvěle se bavili s přáteli, a vůbec jim nevadilo, že na ně míří objektivy fotoaparátů.

Blanarovičová strávila se svým mladým společníkem celý večer. I tentokrát však šlo zřejmě pouze o starou kamarádskou známost. "S Petrem se známe řadu let. Dlouho jsme se neviděli, takže jsme si měli o čem povídat," svěřila Super.cz Yvetta, která musela před pár dny vyvrátit také svůj údajný vztah s čutálistou Radkem Šírlem.

Pohledný byznysmen Petr N., který úspěšně podniká v pojišťovnictví, je sice vyhlášenou partií po celé Praze, zároveň je ale zapřisáhlým starým mládencem, kterého řadu let nezlomila žádná žena. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků