Kate a Pippa Middleton před osmi lety na Ibize

Kate a Pippa Middleton před osmi lety na Ibize Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle už je neuvidíte: Vzpomínka na nespoutané mládí Kate a Pippy Middleton v bikinách

13. června 2014 5:55

Od vzniku fotografií, na které se právě díváte, uběhlo téměř osm let. Pořídili je paparazzi v září 2006 během dovolené prince Williama (35) s jeho tehdejší ještě přítelkyní Kate Middleton (36). Prázdniny si udělali i s její sestrou Pippou (34) a několika společnými přáteli. Divíte se, že neurozená Kate nakonec prince s takovou prvotřídní postavou přeci jen klofla? My tedy vůbec.

Plavba jachtou podél pobřeží Ibizy byla přitom první dovolená, kterou William a Kate společně trávili oficiálně. Nápadně podobné sestry se vybavily téměř totožnými bílými bikinami a chvílemi od sebe byly prakticky k nerozeznání. Paparazzi tak zvěčnili nejen senzační postavu budoucí královny včetně společných skoků do vody a laškování s následníkem britského trůnu, ale i neméně krásnou Pippu, jejíž pozadí se stalo po královské svatbě jednoznačně tím nejsledovanějším.

O půl roku později však přišel nečekaný zvrat. William a Kate se během pobytu ve Švýcarsku rozešli. Na pozdějším vzpomínkovém koncertě pro princeznu Dianu seděli dvě řady od sebe. Odloučení ale nevydrželo dlouho... A pokračování tohoto příběhu jako z pohádky už zná každý. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz