Bára Kozáková

Bára Kozáková Foto: FTV Prima

Co na ni říkáte? Televizní moderátorka zhubla 12 kilo a nasoukala se do legín

10. června 2014 13:56

Moderátorky zpravodajství TV Prima Terezie Kašparovská a Bára Kozáková ukázaly sexy křivky. Stalo se tak v rámci speciální hodiny pilates, kterou absolvovaly pod vedením jedné z žen, která překonala boj s rakovinou prsu. Akce souvisí s pochodem, který každoročně šíří osvětu ve věci této nemoci.

"Cvičení byl opravdu zážitek. Nikdy předtím jsem pilates necvičila a opravdu mě to nadchlo, i když se to neobešlo bez drobného karambolu, když jsem spadla a natloukla si koleno. I tak to bylo moc fajn a velmi inspirující," uvedla moderátorka Krimi zpráv Bára Kozáková, která v posledním roce prokoukla a zhubla 12 kilogramů.

Sama je ve věci prevence důsledná, čímž ke stejné věci nabádá i ostatní ženy. "Rakovina prsu je téma, které by rozhodně nemělo být tabu. A velmi obdivuji dámy, které Pochod proti rakovině prsu pořádají, moc jim fandím a je to akce, kterou je mi ctí podpořit. Já sama opatrná jsem a myslím, že by měla být každá žena. A vím, že nejdůležitější je prevence. A to by měla mít na paměti každá z nás," dodala Kozáková.

Stejně se k tomu staví i moderátorka hlavních zpráv na Primě Terezie Kašparovská. "I já se v této věci snažím být zodpovědná, už kvůli svému věku," říká Kašparovská, která kromě pravidelných kontrol uplatňuje i další osvědčené postupy.

"Snažím se jíst a žít zdravě a hlavně vnímat, co se s tělem děje a jak na co reaguje. Proti stresu bojuju sportem a hlavně meditacemi. Mám také ráda jógu, která vždycky vede k uvolnění. Pilates jsem zkusila poprvé. Byla jsem mile překvapená, jak se toto cvičení za poslední léta posunulo a co všechno umí řešit," dodala Kašparovská. 

Gabriela Wolfová , Super.cz