Celebrity včetně Simony Krainové panikaří! Byly přistiženy, jak v „SOS“ rychlém režimu hubnou do plavek a vylepšují obličeje

Léto klepe na dveře a celebrity se ve velkém houfují na klinikách krásy. Musejí totiž v hledáčku paparazziů vypadat pořád dokonale - jak v róbách na filmovém festivalu ve Varech, tak v plavkách a bez make-upu na dovolené u vody. To ostatně potvrzují i na Klinice Yes Visage, kde si celebrity podávají ruce.
SOS, léto je tady

SOS, léto je tady

My jsme v přípravách na léto potkali na Klinice Yes Visage úspěšnou topmodelkou Simonu Krainovou s Patricií Vittekovou, slovenskou zpěvačkou, vydavatelkou a bývalou manželkou kapitána slovenské fotbalové reprezentace. Nejsou v tom ale samy, kdo se na léto připravují. „V estetické medicíně a plastické chirurgii je období před létem velmi rušné a specifické v tom, že si již uvědomujeme příchod letních dní. Tedy čas odhalených těl, kdy se chce každý cítit dobře a vypadat přitažlivě. Stoupá proto zájem o zákroky, které souvisí s tvarováním křivek. Na poslední chvíli také klientky i celebrity zbavují pleť vrásek a rozjasňují ji k dokonalosti,“ potvrzuje primářka Kliniky Yes Visage Monika Kavková.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Zatočte s tuky co nejrychleji

Zatočte s tuky co nejrychleji

Návod na rychlé tělo do plavek zní Laserová liposukce SlimLipo. Že jste o ní už slyšeli? Je to v současnosti nejšetrnější a nejrychlejší liposukce estetické medicíny. Bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a navíc po "vysátí" tuku sama vypne a přilne kůži zpět. To potvrzuje i MUDr. Martin Paciorek: "Na rozdíl od jiných liposukcí klienti nejvíce oceňují rychlý ambulantní zákrok s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence,“ vysvětlil lékař Kliniky Yes Visage. SlimLipo navíc nevyřadí z normálního či pracovního života a lze ji snadno i utajit. Tuto liposukci využívá nejen nyní před létem i mnoho známých osobností. I někteří muži jako Petr Kotvald či Michal David.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Pevné břicho zpět

Pevné břicho zpět

Ne vždy je to jen uložený tuk. Mnohdy oblast bříška trápí převis, povolená povislá kůže či povolené rozestoupené břišní svaly. Tento problém nelze vycvičit a většina maminek ho zná, vzniká totiž často po porodu. Řešením je moderní abdominoplastika či miniabdominoplastika, která dává bříšku zpět pevný tvar. A že v tom nejste samy? „Mám za sebou dva porody za poslední čtyři roky a je mi 41 let. Pokud lze povolené svaly stáhnout zase k sobě a vrátit bříšku zpět pevný tvar, proč se donekonečna trápit? Nezabere-li cvičení, prostě půjdu za primářem Krejčou na Kliniku Yes Visage,“ prozradila Simona Krainová. Tento zákrok lze také úspěšně zkombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastikou.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Léto bez vrásek za 30 minut

Léto bez vrásek za 30 minut

Mnoho nedostatků v obličeji lze snadno vyřešit i během 30 minut. „Profesionální estetická dermatologie v rukou kvalifikovaného lékaře si poradí s většinou problematických míst ve tváři s naprosto přirozeným výsledkem. Od jemných až po hluboké vrásky, nosoretní rýhy, povadající či naopak zakulacené tváře, nevýrazné rty nebo třeba kruhy pod očima. Populární je i YES Lifting, protože je rychlý, bez skalpelu a s ihned viditelným výsledkem. Ten "zavěsí a upevní" zpět pokleslé tkáně obličeje a krku a zvýrazní mladistvé kontury,“ prozradila primářka Kliniky Yes Visage Monika Kavková, kterou navštěvují i Simona Krainová, Alice Bendová, Tereza Kerndlová, Iva Kubelková nebo třeba Veronika Freimanová.

Více informací
nyní na Kliniku YES VISAGE
Nové tělo na léto zdarma

Nové tělo na léto zdarma

Chcete se i vy v létě chlubit novým tělem? Vyhrajte si proměnu snů od stejných profesionálů jako celebrity. Soutěžte o proměnu se Simonou Krainovou a Klinikou Yes Visage. Podrobnosti naleznete na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na Kliniku YES VISAGE

Časová osa článků