Josef Rychtář už si stěhuje věci do vily své bývalé manželky Dariny Nové.

Josef Rychtář už si stěhuje věci do vily své bývalé manželky Dariny Nové. Michaela Feuereislová

Víme první: Rychtář se balí a stěhuje se z domu Ivety Bartošové

Jak Super.cz již informoval, říčanský podnikatel a shodou okolností také manžel Ivety Bartošové (✝48) Josef Rychtář (61) konečně prolomil hradbu mlčení a našemu serveru řekl, že dům Ivety bez hádek přenechá jejímu synovi Arturovi. Přeje si jen, aby ho neprodával. A zdá se, že svůj slib začal plnit. Podle informací z jeho rodiny už si odstěhoval část svých věcí a snaží se dovolat synovi Bartošové Arturovi Štaidlovi (22), aby si přišel převzít klíče od domu a postaral se o zvířata!

„Nevím, proč do Pepči všichni tak šijí. Nikdy neměl v úmyslu v tom domě zůstávat. Ivetě chtěl opravdu jen pomoct a nešel po jejím majetku. Teď už se vzpamatoval z prvního šoku a je rozhodnutý dům okamžitě vydat Arturovi. Nemá problém mu ho předat,“ dozvěděli jsme se od jisté dámy, kterou možná váže a možná také neváže pokrevní pouto k manželovi Ivety.

Háček je ale prý v tom, že je vdovec uražený na Ladislava Štaidla, že mu hned v den smrti Bartošové vyhrožoval právníky, a tak s ním odmítá jednat. „Snaží se komunikovat s Arturem, ale marně. A tak zkoušel i lidi, kteří jsou s Arturem ve spojení. Zatím však nemá žádnou odezvu,“ dodala informátorka.

V jejích očích je Josef Rychtář hrdina, který se chová obrovsky čestně. Jen protistrana prý záhadně mlčí. Prý jako by jí vyhovovalo, že je Rychtář před národem za grázla. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků