Marcela Holanová natočila nový song. Tady ho máte...

Marcela Holanová po devíti letech natočila zbrusu nový song. Co na něj říkáte?

Zrzavá dračice Marcela Holanová (69), která nedávno zhubla 15  kilo a nafotila hodně sexy fotky, se opět postavila k mikrofonu ve studiu a výsledkem je zbrusu nový song s názvem Dávám se ti celá. Interpretka klenutých melodických hitů Čau lásko, Ráno nebo Já jsem tvá stálá potěšila své fandy novou písničkou po dlouhých devíti letech. A rozhodně nehodlá usnout na vavřínech.

„Písničku jsem natočila s mou novou kapelou, se kterou jezdím po koncertech. V šuplíku už mám hotových několik dalších kousků. Mimo jiné jednu nádhernou píseň, ke které mi napsal před smrtí text ještě Pavel Vrba. Když všechno půjde dobře, bude výhledově i novinkové album,“ svěřila Super.cz Marcela.

Tu čekají nejen samostatné koncerty, ale také turné s dalšími hvězdami osmdesátek. „Bude se to jmenovat Zlaté hvězdy se vracejí a zpívat tam budu například s Daliborem Jandou, Heidi Janků, Pavlem Vítkem nebo Kaméliemi,“ uzavřela zpěvačka, která nemá o dovolené zatím jasnou představu, ale už teď ví, že bude skákat po tenisovém kurtu a vyrazí na svou milovanou chalupu. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků