Hádali byste jí 68 let?

Hádali byste jí 68 let? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ani se sedmdesátkou na krku nepřestává šokovat: Country královna Dolly Parton vystavila obří silikony pojištěné na 12 miliónů

Hudební legenda Dolly Parton (68) se stále nechystá do důchodu a ve věku seniorky dráždí fanoušky svým proslulým hrudníkem, který nemá ve světovém šoubyznysu konkurenci.

Dolly dokázala dokonale propojit hudbu se svými ženskými přednostmi, a stala se z ní tak ikona country žánru, která ani po 40 letech na scéně nenašla konkurenci. Své několikrát vylepšené vnady umí prodat i jako babička a nové video je toho jasným důkazem.

K písni Home Dolly Parton natočila záběry, na nichž se rozhodně neprezentuje jako žena se sedmdesátkou na krku. Své legendární vnady obepnula několika velmi těsnými outfity, aby zdůraznila enormní rozdíl mezi vosím pasem o obřím hrudníkem.

Country královna má stále obdivovatele, kteří ji i v pokročilém věku považují za sexsymbol. Výraznou úpravou však prošla nejen její ňadra, ale také obličej, na němž plastičtí chirurgové neodvedli zdaleka tak dobrou práci jako v případě dekoltu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků